"Kocham Bałtyk" w fotografii

Spędzasz wakacje w Egipcie ? To propozycja nie dla Ciebie. Natomiast wszyscy, którzy cenią wypoczynek nad Bałtykiem stają przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród w konkursie fotograficznym „Kocham Bałtyk”. Wschody i zachody słońca, ale przede wszystkim emocje towarzyszące chwilom spędzonym nad naszym morzem - warto przesłać własne fotograficzne spojrzenie na morze i znad morza - termin - 25 sierpnia.

Nad wakacyjnym konkursem fotograficznym „Kocham Bałtyk" patronat objęły Polska Organizacja Turystyczna oraz Związek Miast i Gmin Morskich. Zdjęcia można zgłaszać w dwóch kategoriach:  


1.    „Mój Bałtyk" w której uczestnicy mają pełną dowolność wyrażenia swoich emocji i pokazania najpiękniejszych miejsc na Pomorzu.


2.     „Dzieci Kochają Bałtyk" w której można zgłaszać zdjęcia z dziećmi, bo przecież nikt lepiej nie wyraża emocji niż dzieci. To ich uśmiech i radość z chwil na plaży czy nadmorskich atrakcji jest nie do przecenienia.  


Do wygrania  pobyty nad morzem, profesjonalny aparat cyfrowy, vouchery na odbitki oraz zestawy kosmetyków.
Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie www.czasnadmorze.pl. Zgłoszenia można przesyłać do 25 sierpnia.
 


A+  A-