"Kurier Morski" - gdyńska propozycja wakacyjnej lektury dla mieszkańców i turystów

Wydany podczas gdyńskiego Święta Morza 2013 "Kurier Morski" Gdyni, to bezpłatna gazeta, poświęcona szerokiej prezentacji różnorodnych aspektów morskiej historii i współczesności miasta. Pierwszy z czterech letnich numerów, dostępny w Miejskiej Informacji i gdyńskim InfoBoxie, a u nas także w wersji elektronicznej.

To zupełnie nowa propozycja przybliżenia mieszkańcom i turystom niezwykle szerokich i atrakcyjnych zagadnień związanych z morskością miasta, w tym tych historycznych, jak i współczesnych. Letnia, bezpłatna gazeta, bogato ilustrowana, z komiksem, quizami i ciekawostkami - opracowana do druku w formacie A3, w atrakcyjnej szacie graficznej, powinna stać się jedną z najbardziej poszukiwanych i ulubionych lektur wakacyjnych zarówno dla żeglarzy, pasjonatów morskich historii, a także turystów rodzinnych przebywających w Gdyni i Trójmieście.  
Niewątpliwie Gdynia zasługuje, jak żadne inne miasto w Polsce, na szczególne wyróżnienie, troskę i promocję związaną z wieloma atrakcjami oraz różnorodnością wątków morskich. Większość z nich ma zazwyczaj charakter ponadlokalny, wiele charakter ogólnopolski, niektóre  nawet międzynarodowy.  
"Kurier Morski" dostępny w Miejskiej Informacji i gdyńskim InfoBoxie.
 
 Najbardziej niecierpliwych zapraszamy do zapoznania się z wersją elektroniczną Kuriera -  pod linkiem arg.gdynia.pl/do_pobrania.html


A+  A-