ORP Błyskawica "w ruchu" - konkurs fotograficzny Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

ORP Błyskawica wyrusza do Stoczni Wojennej Konkurs Fotograficzny Muzeum Marynarki Wojennej

Już niedługo, wg zakładanych planów - 8 marca w godzinach porannych, ORP Błyskawica odda cumy i opuści swoje stałe miejsce przy reprezentacyjnym Nabrzeżu Pomorskim. Okręt wyruszy, w towarzystwie holowników, do Stoczni Wojennej na oczekiwany remont, połączony z dokowaniem i niezbędnymi pracami konserwacyjnymi.

To rzadka okazja by zobaczyć w ruchu najsłynniejszy okręt w historii naszej Marynarki Wojennej.

Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni zachęca do fotograficznego udokumentowania tego wydarzenia oraz podzielenia się efektami. Muzeum ogłasza konkurs na najciekawsze, oryginalne fotografie ORP Błyskawicy "w ruchu". Legenda Morska Gdyni jest Partnerem przedsięwzięcia i oczywiście zachęca do aktywnego udziału w zabawie.

Prace należy nadsyłać w dwóch kategoriach:

  • pojedyncze zdjęcie
  • reportaż (3 – 5 zdjęć)

Fotografie w formacie JPEG – zrobione „z pomysłem” i niekonwencjonalne – prosimy nadsyłać na adres: konkurs(at)muzeummw.pl w ciągu 7 dni od dnia odholowania Błyskawicy (ostateczna data oraz godziny odholowania okrętu zostaną podane na profilu FB Muzeum Marynarki Wojennej - https://www.facebook.com/MuzeumMW.

Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone i zaprezentowane na FB i stronie internetowej. Oczywiście zastrzegamy sobie również prawo do możliwości wykorzystania Państwa zdjęć w naszych publikacjach promocyjnych.

więcej informacji na stronie: https://muzeummw.pl/konkurs-fotograficzny-2/ 

fot. Oliwia Kozdrój/I Nagroda w konkursie Legenda Morska Gdyni 2020

fot. Oliwa Kozdrój


A+  A-