Kreatywna Edukacja Morska - warsztat fotograficzny od Frames Studium Fotografii

Zapraszamy na premierę fotograficznego projektu edukacyjnego online (cz. 1) w cyklu pt. "Kreatywna Edukacja Morska Gdyni"

Zapraszamy na premierę fotograficznego projektu edukacyjnego online (cz. 1) w cyklu pt. "Kreatywna Edukacja Morska Gdyni"https://youtu.be/0Tq3MSVzNoc

>>> cykl stanowi element promocji projektu Legenda Morska GdyniW czasie wykładu z elementami warsztatu doświadczony fotograf i edukator Maurycy Śmierzchalski, dzieli się swoją wiedzą, ogromną pasją i wieloletnimi doświadczeniami w obszarze fotografii morskiej, w tym m.in. panoram, kadrowania detali marynistycznych, fotografii reportażowej ("decydujący moment") oraz otwartości na artystyczne inspiracje morskie i gdyńskie.

Maurycy Śmierzchalski jest dyrektorem artystycznym gdyńskiej szkoły Frames Studium Fotografii, która wyszkoliła dziesiątki znakomitych i utalentowanych fotografów, odnoszących sukcesy zarówno w lokalnych, jak i ogólnopolskich konkursach. Wspólnie z Marzeną Śmierzchalską prowadzą rodzinne studio fotografii oraz autorską szkołę. Z projektem Legenda Morska Gdyni są związani już od blisko 7 lat. Maurycy Śmierzchalski kontynuuje artystyczne tradycje swoje ojca Hipolita Śmierzchalskiego, legendarnego fotografa na MS Batorym, animatora wielu działań kulturalnych i sportowych na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu.

  • Producent: Miasto Gdynia
  • Wykonawca: Frames Studium Fotografii w Gdyni oraz Agencja Rozwoju Gdyni
  • Koncepcja kreatywna: Maurycy Śmierzchalski we współpracy z Agencją Rozwoju Gdyni
  • Fotografie: Hipolit Śmierzchalski, Maurycy Śmierzchalski, studenci szkoły Frames Studium Fotografii, Laureaci konkursu Legenda Morska w Obiektywie 2020.#LegendaMorskaGdyni #morskagdynia #legendamorskawobiektywie

#gdynia #miastogdynia #kreatywnaedukacjamorska


A+  A-