Legendarne rajdy po Zatoce

Zobacz z bliska od strony wody - torpedownie, klif orłowski, wrakowiska - rejsy i wycieczki morskie szybkimi RIB-ami, z gdyńskiej mariny to pomysł na oryginalny "Prezent Morski" Legendy Morskiej Gdyni. Wspólny wypad ze znajomymi i dawką adrenaliny albo romantyczny nocny rejs po Zatoce - z bliską osobą - to tylko kilka możliwości skorzystania z ofert na szlaku LMG.

Wycieczki morskie bardzo szybkimi pontonami - RIB-ami, znajdziemy w gdyńskiej Marinie praktycznie przez cały rok (także zimowe - ekstremalne rajdy). Jako główne atrakcje w czasie wycieczek - polecamy zobaczenie od strony morskiej - słynnych obiektów torpedowni w Babich Dołach, klifu, wrakowisk w okolicy Orłowa, a także panoramy morskiej Gdyni, Sopotu i Gdańska. Oryginalnym pomysłem jest także rejs nocny, którego pomysłodawcą jest operator działający na terenie gdyńskiej Mariny - RIBY.PL.  
Rezerwację wycieczek możemy dokonać drogą majlową (informacja i kontakt na stronie www.riby.pl) oraz telefonicznie tel. +48 606 262 497.  
Dla zainteresowanych - w czasie spaceru 21 września, przeznaczymy jako nagrody - trzy miejsca na wycieczkę RIB-em do torpedowni w Babich Dołach oraz Gdyni Orłowa.  
Ponadto, możemy również zarezerwować wycieczkę RIB-em na stronie www.prezentymarzen.pl , gdzie znajdziemy także wiele innych morskich propozycji związanych atrakcjami morskimi Gdyni i okolic.  
 


A+  A-